Rajsko - Piękne chodniki przy ul. Słowiańskiej

W dniu 5 lipca Wójt Gminy Pani Małgorzata Grzywa dokonała odbioru końcowego zadania pn. „Rewitalizacja centrum miejscowości Rajsko poprzez remont chodników”. Wymieniono okrawężnikowanie oraz nawierzchnie istniejących chodników wzdłuż ul. Słowiańskiej oraz fragmentu ul. Cyklamenów ...

W dniu 5 lipca Wójt Gminy Pani Małgorzata Grzywa dokonała odbioru końcowego zadania pn. „Rewitalizacja centrum miejscowości Rajsko poprzez remont chodników”. Wymieniono okrawężnikowanie oraz nawierzchnie istniejących chodników wzdłuż ul. Słowiańskiej oraz fragmentu ul. Cyklamenów. Łącznie prace remontowe zostały wykonane wzdłuż odcinka drogi o długości ok. 400 m. Zrealizowana inwestycja obejmowała także poprawę odwodnienia ulicy. W ramach zadania wykonano oraz wyremontowano istniejące wpusty drogowe oraz studnie chłonne. Wzdłuż wymienionych krawężników wykonano nowe ścieki z kostki brukowej oraz odtworzono asfaltobetonową nawierzchnię jezdni.

Nakłady inwestycyjne to ok. 200 000 PLN, z czego 60% to środki Unii Europejskiej.