Zmiana organizacji ruchu - Dni Gminy Oświęcim

Od godz. 10:00 w dniu 10.06.2017 r. do godz. 3:00 w dniu 12.06.2017 r. na terenie sołectwa Rajsko zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas imprezy pn. „Dni Gminy Oświęcim”.

W związku z powyższym wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Szerokiej w Rajsku od ostatniej posesji mieszkalnej do połączenia z ul. Przemysłową. Zakaz ruchu pojazdów nie będzie obowiązywał organizatorów oraz zaproszonych gości.

Ponadto na ul. Agrestowej (od ul. Dojazdowej do ul. Żołnierskiej) oraz na odcinku ul. Edukacyjnej (od ul. Różany Potok do ul. Przemysłowej) wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, z uwagi na planowane wyznaczenie pasów postojowych dla samochodów na jezdni wzdłuż w/w ulic.

Postój pojazdów będzie umożliwiony ponadto na istniejących parkingach w rejonie Gimnazjum Gminnego przy ul. Edukacyjnej (dojazd drogą jednokierunkową od ul. Różany Potok).